Kurtyny akustyczne. Realizacja dla DPV LOGISTIC Sp. z o.o.

Kurtyny akustyczne. Realizacja dla DPV LOGISTIC.

Kurtyny akustyczne. Realizacja dla DPV LOGISTIC Sp. z o.o.

Kurtyna akustyczna? Piszemy i mówimy o niej często lecz nigdy nie przybliżyliśmy wam bliżej tego produktu i jego Funkcji. Jest ich wiele, od absorbcji dźwięków, izolacji dźwięków, izolacji hałasu, podziału przestrzeni. Gdzie można zastosować kurtyny akustyczne? To doskonałe rozwiązanie w takich miejscach jak open space, przestronne biura, sale konferencyjne czy recepcje. Kurtyny akustyczne doskonale sprawdzają się w roli ruchomych ścian wyciszających, izolujących nas od niechcianej chwilowo przestrzeni, hałasów. Kurtyny akustyczne składają się często z kilku bądź kilkunastu estetycznych elementów mocowanych w dowolny sposób. Od ścian do sufitu tworząc różnorakie ażurowe wzory.

Jest wiele rodzajów, form, kurtyn akustycznych. Każdy z nich skutecznie wycisza przestrzeń, dzięki czemu zniwelujemy pogłosy, odizolujemy się od sąsiednich rozmów i szmerów czy też dźwięków wydobywających się urządzeń biurowych.

Zastosowanie Kurtyn akustycznych pomoże w stworzeniu lepszych warunków pracy. Hałas i krótkie dźwięki powodują spowolnienie pracy, trudności w skupieniu się, wykonywaniu codziennych obowiązków które wymagają koncentracji. Prawidłowo i odpowiednio rozmieszczone kurtyny akustyczne pomogą pozbyć się tych problemu.

Wielka gama wzorów, struktur, kolorów pozwoli stworzyć nowoczesny design. Kurtyna akustyczna to stylowa forma podziału pomieszczenia na strefy bez stawiania ścianek działowych. Podziały te zagwarantują poczucie prywatności, komfort, prywatność podczas rozmów z pracownikami, inwestorami, klientami.  

Ostatnia realizacja dla DPV LOGISTIC Sp. z o.o. prezentuje się następująco:

Użyto kurtyny akustyczne firmy Fluffo, która została wykonana na bazie pianki poliuretanowej pokrytej poliamidowym flockiem. Połączenia między panelami to specjalne klipsy wykonane z tworzywa sztucznego. Wierzchnia warstwa kurtyny akustycznej została pokryta materiałem antystatycznym, która jest odporna na pył i kurz. Użyte produkty akustyczne posiadają atesty i certyfikaty:

  • badanie współczynnika pochłaniania dźwięku miękkich, akustycznych paneli,
  • atest higieniczny wydany przez narodowy instytut zdrowia publicznego,
  • deklaracja zgodności CE z normą właściwą dla dekoracyjnych okładzin ściennych.

 

Biuro zostało dodatkowo doposażone w pojedyncze panele Fluffo, zamocowane przy każdym stanowisku pracowniczym aby wzmocnić efekt poprawy akustycznej, której oczekiwali inwestorzy.

 

 

„Realizację oceniam na przysłowiową szóstkę, tego szukaliśmy, dzięki doradztwu i produktom Sound of Silence nasze biuro stało się oazą spokoju, ciszy i skupienia”

KLAUDIA ARENDT WOŹNIAK

 

SoundofSilence.pl gwarantuje pełne wsparcie w doborze produktów oraz sposobu wyciszenia Twojej przestrzeni. Sprawdź nasze propozycje akustyczne!

DPV Logistic Sp. z o.o. to profesjonalna firma logistyczna, która oferuje transport międzynarodowy na terenie całej Europy, wszelkie szczegóły znajdziecie na www.dpvlogistic.pl.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl