Jednoosobowa budka telefoniczna MUTE. Jetson S1

Kod produktu: 8794-33499

Opis

Budka Jetson S1 to technologiczna rakieta wypełniona spokojem.

Jetson to zaawansowany system redukcji hałasu, który skutecznie wyeliminuje niepożądane dźwięki i wibracje w Twoim otoczeniu. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na pracy, nauce, relaksie lub czymkolwiek innym, bez uciążliwych zakłóceń. Jetson działa od razu, w czasie rzeczywistym, a jego skuteczność potwierdzają liczne testy laboratoryjne.

Dzięki innowacyjnej technologii Firmy Mute, Jetson S1 zapewnia nie tylko ochronę przed hałasem, ale także zapewnia doskonałą jakość dźwięku wewnątrz budki akustycznej. W ten sposób możesz cieszyć się czystym, klarownym i naturalnym dźwiękiem bez niepożądanych zakłóceń.

Jetson S1 może pochwalić się redukcją hałasu do 26 dB. W ten sposób Jetson potrafi skutecznie eliminować niemal każdy rodzaj hałasu, w tym hałas tła, szumy, czy też wibracje.

Zamów Jetson już dziś i ciesz się ciszą i spokojem w każdym miejscu i czasie!

Cechy produktu


Dzięki technologiom zastosowanym w budce Jetson S1, takim jak port USB czy wbudowana ładowarka indukcyjna pozostaniesz w stałym kontakcie z otoczeniem. Efektywny system wentylacji w budce pozwoli Ci na długie telekonferencje. Zasiądź więc wygodnie na pięknie zaprojektowanym hokerze i delektuj się spokojem.

Funkcje akustyczne i wydajność 

Jetson S1 łączy w sobie jeden z najlepszych wyników jeśli chodzi o izolację akustyczną (aby mieć pewność, że nie słyszymy nic z zewnątrz) wraz z wyjątkowo wysokim poziomem pochłaniania dźwięku w kabinie (tak, abyś nie przeszkadzał sobie podczas rozmowy telefonicznej). Jednocześnie innowacyjny system wentylacji nie generuje dodatkowego hałasu powyżej zwykłego poziomu występującego w biurze typu open space czy nawet w cichej bibliotece.

  • Ultra wysoka izolacja dźwięku
  • Bardzo wysoka absorpcja dźwięku wewnątrz
  • Bardzo wydajna i cicha wentylacja

Kiedy i gdzie wykorzystać budkę akustyczną? 

  • Open Space gdy chemy stowrzyć przestrzeń do pracy dla zespołu
  • Recepcja gdy chcemy zadbać o odwiedzających nasz gości i pacjentów.
  • Stołówka gdy chcemy dać pracownikom dodatkową strefe prywatności.

Zamów Jetson już dziś i ciesz się ciszą i spokojem w każdym miejscu i czasie!

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dane techniczne

Rodzaj Jednoosobowa
Wymiary 1000 x 1000 x 2246
Poziom wyciszenia w dB 26
Wentylator 50 m3/h
Półka 1
Gniazdka elektryczne 1

Dokup jeszcze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl