Jednoosobowa budka telefoniczna Bejot Treehouse

Kod produktu: 3719-3850C

Opis

Idealny wybór dla twojej firmy

Budka Treehouse to nowatorskie rozwiązanie, które pozwoli tobie i twoim pracownikom na ucieczkę od hałasu oraz wyciszenie się w zatłoczonym miejscu pracy. Idealnie sprawdzi się w biurach typu open-space wydzielając przestrzeń i zastępując salki konferencyjne.

Integracja

Budka Treehouse umożliwia użytkownikom odcięcie się od wszelkich niepożądanych dźwięków zewnętrznych, zapewniają dyskrecję i poczucie prywatności. Osoby rozmawiające i pracujące w budkach nie przeszkadzają pozostającym na zewnątrz.

Akustyka

Niezależne badania (normy PN-EN ISO 11957:2010 i PN-EN ISO 717-1:2013) potwierdziły, że budka Treehouse spełnia najwyższe standardy akustyczne. Dzięki temu zapewnia doskonałą izolację dźwiękową, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku pracy.

Wygląd Treehouse inspirowany jest domkami na drzewie, co przynosi uczucie ciepła, bezpieczeństwa i kreatywności. Jest to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia biura, ale także estetyczny dodatek, który wprowadza element natury do miejsca pracy.

 

Zalety Wyboru Treehouse:

  • Zapewnia ciszę i spokój w zatłoczonym biurze
  • Wysoka jakość izolacji akustycznej
  • Unikalny design inspirowany naturą
  • Możliwość personalizacji i dopasowania do potrzeb firmy

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dane techniczne

Rodzaj Jednoosobowa
Wymiary 242 x 100 x 100
Poziom wyciszenia w dB 32
Siedziska Brak
Rodzaj drzwi Szyba hartowana, przezroczysta, zespolona z folią akustyczną
Wentylator System wentylacji sprzężony z czujką ruchu
Półka Płyta laminowana
Gniazdka elektryczne 1 gniazdo napięciowe 230 V
Oświetlenie Lampa z czujką ruchu (zasilana sieciowo 12V)
Wersje do wyboru Indywidualnie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl