Biuro do rozmów online i nagrywania XXI wieku
Biuro do rozmów online i nagrywania XXI wieku

Zastanawiasz się jak stworzyć ciche miejsce do pracy, rozmów i nagrań. Zarówno w biurze, jak i w domu? Dobrze wiesz jak ciężko przeprowadzić rozmowę telefoniczną, konferencję online lub nagrać potrzebne na dzisiaj materiały dźwiękowe, kiedy dookoła Ciebie ciągle dużo się dzieje. Sprawdź jak skutecznie zaadaptować przestrzeń i pozbyć się problemów z nadmiernym hałasem. Dlaczego budki i panele akustyczne są tak skuteczne? Jak to możliwe, że przy pomocy mobilnych materiałów dźwiękoszczelnych i przydatnego tła do nagrywania możesz stworzyć komfortowe biuro domowe!

czytaj całość
Czy wiesz, w jaki sposób uchronić się przed wirusami w miejscu pracy?
Czy wiesz w jaki sposób uchronić się przed wirusami w miejscu pracy?

Większość z nas w dobie COVID -19 wybiera pracę zdalną. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ świadomie stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo nasze i ludzi, z którymi się spotykamy. Tak samo, jak noszenie maseczek istotna jest higiena i organizacja miejsca pracy. Przecież wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że kiedyś trzeba będzie wrócić. A co z pracownikami, którzy wciąż spotykają się z obcymi osobami w takich miejscach jak recepcje, apteki czy gabinety lekarskie? Sprawdź w naszym artykule jak wykorzystać przesłony akustyczne do ochrony przed niechcianym zakażeniem koronawirusem.

czytaj całość
O co chodzi z tym pogłosem?
O co chodzi z tym pogłosem?

Czym jest pogłos? Dlaczego echo przy długim przebywaniu w pustym pomieszczeniu wyjątkowo negatywnie wpływa na nasze samopoczucie i koncentrację. Ile jesteśmy w stanie wytrzymać przy optymalnym czasie pogłosu i dlaczego warto od samego początku zainwestować w produkty, o wysokiej dźwiękochłonności? Sprawdź w naszym artykule jak poradzić sobie z uciążliwym pogłosem!

czytaj całość
Zastosowanie budek akustycznych w open space.
Zastosowanie budek akustycznych w open space.

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi styl naszej pracy. Obecnie wiele biur pracuje w pomieszczeniach typu open space, gdzie na jednej powierzchni przebywa wielu pracowników. Największym problemem tego typu rozwiązań jest brak prywatności i ciągły hałas, co może negatywnie odbijać się na pracownikach. Sprawdź jak poradzić sobie z nadmiernym pogłosem w miejscu pracy inwestując w budki akustyczne.

czytaj całość
Jak urządzić biuro w dobie koronawirusa?
Jak urządzić biuro w dobie koronawirusa?

Pewnie coraz częściej zastanawiasz się jak bezpiecznie powrócić do pracy w biurze i co jeszcze możesz zrobić, aby w open space było bezpiecznie i higienicznie. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość i zapewniamy, że przy połączeniu środków antybakteryjnych, odpowiednich paneli nabiurkowych, przegród i budek akustycznych jesteśmy w stanie maksymalnie zminimalizować ryzyko zarażenia, jednocześnie chroniąc osoby trzecie, nasze rodziny i samych siebie. Sprawdź jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w Twojej przestrzeni!

czytaj całość
Materiał z atestem ognioodpornym i jego wpływ na inwestycję.
Materiał z atestem ognioodpornym i jego wpływ na inwestycję.

Czy chociaż raz zastanowiło Cię jak duże znaczenie ma wykorzystanie materiałów ognioodpornych? To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Czy warto zainwestować w tego typu produkty oraz na ile skuteczne jest takie rozwiązanie. To oczywiste, że kiedy już się pali pomocna jest tylko woda, ale mało kto wie jak skutecznie zapobiegać rozniecaniu się pożaru. To zaskakująco ciekawe jak często wzniecenie ognia zaczyna się od zwykłego papierosa. Przeczytaj dlaczego odpowiedni dobór materiałów jest tak ważny!

czytaj całość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl