FiboElements

Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą marki Fibo Elements

Marka Fibo Elements to producent produktów akustycznych i nie tylko. Oprócz produktów typowo akustycznych takich jak absorbery, panele ścienne, panele wolnostojące to marka promująca naturę.

Fibo Elements to również workshop tworzący wiele produktów z czystego drewna. Produkty te znajdują swoje zastosowanie w codziennym życiu, które łączy prostota, praktyczność, naturalne oleje i ZeroWaste. W katalogu Fibo Elements znajdziesz :produkty biurowe, wyposażenia domowego, takie jak akcesoria do telefonu i komputera, stojaki i podpórki, stoliki, deski kuchenne i wiele innych produktów na indywidualne realizacje. Park maszyn pozwala stworzyć wszystko co naturalne, piękne i praktyczne.

Fibo Elements to ludzie otwarci na wyzwania i realizacje , które będą spełniać wasze marzenia i oczekiwania.

 

 

Zaprojektujemy pomieszczenie z produktami marki Fibo Elements

W Sound of Silence zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt akustyczny w 3 prostych krokach. Zaczynamy od pomiaru akustycznego, który pozwoli nam na dokładną analizę i opracowanie koncepcji oraz dobranie odpowiednich produktów akustycznych dla Twojego pomieszczenia. Nasz zespół projektantów zagospodaruje Twoją przestrzeń łącząc funkcjonalność z nowoczesnym designem tak, aby uzyskać warunki do prowadzenia kameralnych rozmów, kreatywności, skupienia i odrobiny prywatności. Cały projekt kończymy profesjonalnym montażem przez certyfikowanych i wykwalifikowanych monterów, aby mieć pewność, że wybrane elementy na długo zachowają swoje właściwości akustyczne. Ogranicz hałasy w tle i zadbaj o zdrowie swoje i swoich pracowników w pomieszczeniach typu open space lub w małych przestrzeniach biurowych i ciesz się z poprawy wydajności i jakości podczas pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl