Jednoosobowa budka telefoniczna MUTE. Space M

Kod produktu: C100-46383

Opis

Space M – idealna przestrzeń do pracy w skupieniu lub nieformalnych spotkań. Wybór należy do Ciebie.
Minimalistyczna, a zarazem multifunkcjonalna Space M to komfortowe rozwiązanie zarówno kiedy potrzebujesz pracować w skupieniu, jak i odbyć krótkie spotkanie jeden na jeden.

Przestrzeń zapewni Ci swobodę pracy indywidualnej. Dzięki zastosowanej technologii, możesz ustawić odpowiednią dla siebie wysokość stolika, a także doświetlić stanowisko pracy. Druga opcja Space M umożliwia odbywanie szybkich spotkań w sprzyjającej i niezobowiązującej atmosferze, bez rozpraszania przez otoczenie. Piękna forma i najlepsze właściwości akustyczne sprawiają, że kabina jest symbiozą stylu, doskonałości wykonania i działania - wszystko to, czym charakteryzują się Spaces by MUTE.

Cechy produktu


Space M do pracy indywidualnej może być wyposażona w stolik z regulacją wysokości blatu, a także lampkę z wbudowanym USB, które zapewnią lepszą ergonomię pracy. W drugiej opcji można docenić kompaktowość budki i odbywać spotkania siadając na hokerach przy wygodnym blacie. Efektywny system wentylacji w budce pozwoli Ci pracować w komforcie przez cały dzień lub odbywać spotkania dwuosobowe. Zasiądź więc wygodnie na pięknie zaprojektowanych hokerach lub indywidulanie dobranym krześle i delektuj się spokojem. Kojące działanie budki Space M podkreślą drzwi i blaty, pokryte laminatem doskonale pasującym do metalowych ścian lub drewnem, które doda jej subtelnej elegancji.

Funkcje akustyczne i wydajność

Space M łączy w sobie jeden z najlepszych wyników jeśli chodzi o izolację akustyczną (aby mieć pewność, że nie słyszymy nic z zewnątrz) wraz z wyjątkowo wysokim poziomem pochłaniania dźwięku w kabinie (tak, abyś mógł komfortowo pracować czy odbywać spotkania). Jednocześnie innowacyjny system wentylacji nie generuje dodatkowego hałasu powyżej zwykłego poziomu występującego w biurze typu open space czy nawet w cichej bibliotece.

  • Ultra wysoka izolacja dźwięku
  • Bardzo wysoka absorpcja dźwięku wewnątrz
  • Bardzo wydajna i cicha wentylacja

Gdzie stosować? 

  • Open Space
  • Recepcja
  • Stołówka

Wykończenie i kolorystyka dostępne w naszym katalogu. Zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, całą koncepcje ustalamy odpowiednio dla wymagań klienta.

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

 

Dane techniczne

Rodzaj Jednoosobowa
Wymiary 160 x 120 x 224
Poziom wyciszenia w dB 32
Siedziska Brak
Wentylator System wentylacji
Półka Blat bez regulacji wysokości
Gniazdka elektryczne 1 gniazdko elektryczne 230 V
Oświetlenie Oświetlenie LED
Wersje do wyboru Indywidualnie
Kolorystyka Snow White Ultra Matt (ściana, dach). Snow White Laminat (rama). Wewnątrz filc (jasnoszary, ciemnoszary, beżowy)

Dokup jeszcze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl