Jednoosobowa budka telefoniczna MUTE. Space S

Kod produktu: 8794-33455

Opis

Budka Space S to technologiczna rakieta wypełniona spokojem.

Wysublimowana, ergonomiczna i funkcjonalna kabina Space S stworzy w Twoim biurze spokojne i kojące miejsce pracy, zapewniając Ci maksymalne skupienie na obowiązkach.

To więcej niż zwykła budka. Technologia wbudowana w precyzyjnie zaprojektowaną konstrukcję kabiny Space S umożliwia swobodny kontakt ze światem zewnętrznym, bez rozpraszania przez jego codzienny rozgardiasz. Piękna forma i najlepsze właściwości akustyczne sprawiają, że kabina Space S jest symbiozą stylu, doskonałości wykonania i działania.

Cechy produktu


Dzięki technologiom zastosowanym w budce Space S, takim jak port USB czy wbudowana ładowarka indukcyjna pozostaniesz w stałym kontakcie z otoczeniem. Kojące działanie budki Space S podkreślą drzwi i blaty, pokryte laminatem doskonale pasującym do metalowych ścian lub drewnem, które doda jej subtelnej elegancji. Efektywny system wentylacji w budce pozwoli Ci na długie telekonferencje. Zasiądź więc wygodnie na pięknie zaprojektowanym hokerze i delektuj się spokojem.

Funkcje akustyczne i wydajność 

Space S łączy w sobie jeden z najlepszych wyników jeśli chodzi o izolację akustyczną (aby mieć pewność, że nie słyszymy nic z zewnątrz) wraz z wyjątkowo wysokim poziomem pochłaniania dźwięku w kabinie (tak, abyś nie przeszkadzał sobie podczas rozmowy telefonicznej). Jednocześnie innowacyjny system wentylacji nie generuje dodatkowego hałasu powyżej zwykłego poziomu występującego w biurze typu open space czy nawet w cichej bibliotece.

  • Ultra wysoka izolacja dźwięku
  • Bardzo wysoka absorpcja dźwięku wewnątrz
  • Bardzo wydajna i cicha wentylacja

Gdzie stosować? 

  • Open Space
  • Recepcja
  • Stołówka

Wykończenie i kolorystyka dostępne w naszym katalogu. Zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, całą koncepcje ustalamy odpowiednio dla wymagań klienta.

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dane techniczne

Rodzaj Jednoosobowa
Wymiary 100 x 100 x 224
Poziom wyciszenia w dB 32
Siedziska Brak - dostępna opcja (hoker)
Wentylator Włączany automatyczne na czujnik ruchu
Półka Blat płyta laminowana
Gniazdka elektryczne 1 gniazdko elektryczne 230 V
Oświetlenie Oświetlenie LED z czujką ruchu
Wersje do wyboru Indywidualnie
Kolorystyka Śnieżnobiały UltraMatowy - kolor zewnętrzny (ściana, dach, rama). Wewnątrz filc (jasnoszary, ciemnoszary, beżowy)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl