Powrót do biura w dobie czwartej fali. Jak się uchronić i czuć bezpiecznie?

Powrót do biura w dobie czwartej fali. Jak się uchronić i czuć bezpiecznie?

Przedsiębiorcy coraz częściej podejmują decyzję o powrocie do pracy stacjonarnej. Jeszcze niedawno puste, opuszczone biura zaczynają się zapełniać. Praca zmianowa, praca hybrydowa pozwalająca na podział, pracę w domu oraz pracę w biurze. Menagerowie, szefowie firm głowią się jak zapewnić bezpieczeństwo i spokojną pracę pracownikom. Jak uchronić swoich ludzi w dobie czwartej fali pandemii.

W dobie pandemii, przedsiębiorcy stanęli przed ogromnym wyzwaniem,  prawidłowej organizacji i bezpiecznej pracy. Wiele wymagań i dodatkowych wytycznych z sanepidu czy BHP  nie pozwalają na nudę.  Płyny do dezynfekcji rąk, maseczki, dystans społeczny to wszystko już standardy. Poza podstawowymi podjętymi krokami w celu zabezpieczenia miejsca pracy świetnym i unikatowym rozwiązaniem jest metoda trwałej dezynfekcji, która opiera się na nanotechnologii dwutlenku tytanu (TiO2).

Metoda Nano – 3D, aplikacja SmartCoat™ może być zastosowana na różnego rodzaju powierzchniach. Powłoka ta sprawdzi się na powierzchniach gładkich, porowatych czy też różnego rodzaju tkanin. Powłoka samo dezynfekująca świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju meblach, elementach wyposażenia typu, biurka, fotele, stoliki, regały, szafy, kanapy. Metoda Nano-3D zabezpieczy nie tylko biura lecz również gabinety lekarzy, stomatologów, poczekalnie w różnego rodzaju placówkach czy też kąciki dla dzieci. Jest to unikalna metoda trwałej dezynfekcji, pozwalająca na  samooczyszczanie powietrza i powierzchni z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Środek SmartCoat™ wytwarza foto katalityczną warstwę, która przy pomocy naturalnego bądź sztucznego źródła światła eliminuje zanieczyszczenia organiczne oraz nieorganiczne. Skuteczność działania powłoki nano-3D oraz efekt samo dezynfekcji utrzymuje się przez 2 lata.

Warstwa Nano powłoki pozwoli na usunięcie wirusów, bakterii, alergenów, pleśni, lotnych związków organicznych. Po za tym zneutralizuje niechciane zapachy papierosów, wilgoci. Powłoka samooczyszczająca nie wpływa na wygląd produktów zabezpieczanych powłoką, produkty czy też miejsca gdzie została naniesiona Nano powłoka może być już użytkowana po upływie 60 min od zakończenia nanoszenia preparatu. Miejsce pracy stanie się bezpieczne bez konieczności zamykania całego miejsca pracy.  Metoda Nano – 3d posiada wszelkie niezbędne certyfikaty PZH oraz CIO,  jest w pełni ekologiczna a produkt jest nietoksyczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl