Kurtyna akustyczna HIDE Walls Jungle 120x240

Kod produktu: BA70-617AE

Opis

Właściwości akustyczne

Właściwa akustyka w biurze ma ogromny wpływ na samopoczucie w pracy oraz efektywność pracowników. Kurtyny akustyczne HIDE mają właściwości absorpcyjne, dzięki czemu skutecznie tłumią dźwięki, a przy tym skracają czas pogłosu. W efekcie kurtyna redukuje zarówno hałasy dobiegające z zewnątrz i powstające wewnątrz pomieszczenia. To doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy wytłumić dźwięki, ale nie chcemy ingerować w infrastrukturę biura.

Naturalny styl

Akustyczna kurtyna wisząca JUNGLE w kształcie prostokąta to wyjątkowo modny panel o oryginalnym kształcie liści palmowych. Jej ciemnozielony kolor nadaje jej charakterystycznego naturalnego klimatu. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, albo chcesz ożywić swoje biuro to idealny produkt dla Ciebie. Dzięki zgrabnej ażurowej formie kurtyna marki HIDE nie ogranicza dostępu do światła słonecznego, zapewniając przy tym poczucie prywatności.

Postaw na ekologię

Kurtyny JUNGLE cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia ponieważ pozyskiwane są ze sprasowanych włókien PET o grubości 9 mm, odzyskiwanych w procesie recyklingu butelek PET. Materiał ten charakteryzuje się wysoką klasą niepalności oraz posiada doskonałe właściwości dźwiękoizolacyjne. Kurtyny HIDE są przyjazne dla środowiska i podlegają całkowitemu recyklingowi.

Montaż

Panele sufitowe JUNGLE o wymiarach 120 x 240 cm, są montowane do sufitu za pomocą stalowych linek, które zostały dołączone do zestawu. Najlepszy efekt możemy uzyskać montując kilka paneli obok siebie, tworząc z nich ścianę akustyczną. Kurtyna akustyczna z powodzeniem może spełniać funkcję przegrody wydzielającej stanowiska pracy.

 

Dane techniczne

Kolor Ciemnozielony
Konstrukcja Ażurowa
Skład 100 % PET
Kształty Prostokąt
Wzór Liście palmowe
Grubość 9 mm
Wysokość 240 cm
Szerokość 120 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl