Panel Fluffo Soft Stick Edge

Kod produktu: 2BA1-17883

Opis

Prezencja i skuteczność

Model Fluffo Stick Edge to najdłuższe z możliwych paneli ściennych Soft do wyboru. Jeśli lubisz konkretne i wyraziste kompozycje to idealne panele dla Ciebie. Dzięki swojej wielowariantowości Stick Edge można zastosować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Z tym modelem można stworzyć bardzo mocną i wyrazistą kompozycję z lekkim przesunięciem między panelami. Dzięki konstrukcji pianki wygłuszającej panele Stick skutecznie pochłaniają niechciane dźwięki i wygłuszają daną przestrzeń. Ma to znaczący wpływ na poprawę jakości pracy, gdyż nadmierny hałas powoduje dekoncentrację, rozdrażnienie i ogólny spadek efektywności. Panele Fluffo znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na oryginalnej aranżacji, miłym i przytulnym klimacie i co najważniejsze dobrej izolacji dźwięków.

Wykonanie

Panele Fluffo zostały wykonane z pianki poliuretanowej, która powstaje metodą swobodnego spieniania w blokach, bez użycia rozpuszczalników organicznych i chlorofluorowęglowodorów. W zależności od wzoru grubość paneli wynosi od 20 do 50 mm. Wierzch został pokryty antystatycznym flockiem, co skutecznie ułatwia utrzymanie paneli w czystości, gdyż są one odporne na pył i kurz. Do paneli Fluffo został dołączony klej montażowy przeznaczony do pianki poliuretanowej. Jest to produkt wysoko elastyczny, który po odparowaniu wody staje się wodoodporny.

Atesty i certyfikaty

• atest higieniczny wydany przez narodowy instytut zdrowia publicznego,
• deklaracja zgodności CE z normą właściwą dla dekoracyjnych okładzin ściennych,
• badanie współczynnika pochłaniania dźwięku miękkich, akustycznych paneli.

Dodatkowe informacje

Produkt do wyboru w 56 oryginalnych kolorach,
Cała seria zawiera, aż 44 różne wzory do wyboru.

Klej montażowy w zestawie.

 

 Fluffo edge 1

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę.

Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dane techniczne

Powierzchnia pojedynczego panelu 0,20 m2
Kształty Prostokąt
Wypełnienie Basotect®
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl