-

Panel Mapa Świata z mchu chrobotka

Kod produktu: B842-467C5

Opis

Panel mapa świata z mchu chrobotka reniferowego

Mapa z chrobotka reniferowego wykonana jest ręcznie z wysokiej jakości materiałów i mchu chrobotka premium. Mapa w formie obrazu z mchem wykonujemy na dowolny wymiar. Mapa wykonywana jest na płycie HDF, sklejce bądź na materiale wodoodpornym – podstawę dobieramy w zależności od wielkości, wagi i miejsca gdzie zawiśnie mapa. Mapa z chrobotka to produkt długowieczny, nie wymaga dodatkowej pielęgnacji, podlewania. Panel to gotowa dekoracja do zamontowania w każdym wnętrzu, odnajdzie swoje miejsce w obiektach prywatnych, publicznych bądź komercyjnych.

Obraz w formie mapy świata można zamontować w salonach, biurach, halach handlowych, gabinetach, salach konferencyjnych, stoiskach targowych – wszędzie tam gdzie chcielibyśmy zastosować zieleń bez dodatkowych obowiązków oraz tam gdzie chcielibyśmy przy okazji poprawić akustykę.

Do wyboru są trzy odcienie zieleni: Shrek, Franklin oraz Troll.

Zaletami produktu jest:

- długowieczność, idealne dla osób pragnących ożywić wnętrze bez konieczności podlewania, pielęgnacji roślin.

- mech zastosowany na mapie wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i mchu klasy premium

- soczysta zieleń i gęsta struktura mchu chrobotka

- nowoczesność

- poprawienie akustyki pomieszczenia

- absorbcja dźwięków

- niwelowanie zjawiska echa i pogłosu

- dekoracyjne zielone ściany absorbujące dźwięki

- dekoracyjne ściany z mchu poprawiające akustykę

- dekoracja w prywatnych domach niwelujące pogłos i echo

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl