Panel akustyczny Fibo Elements Rektangel

Kod produktu: 5742-61767

Wycena indywidualna

0.00
ilość szt.
Dodaj do schowka
* - Pole wymagane

Opis

Pokonaj hałas w pięknym stylu

Przedstawiamy panel akustyczny, dzięki któremu stworzysz dobre warunki do pracy i umeblujesz przestrzenie typu „One space”.  Panel ścienny Fibo to praktyczny i nowoczesny i piękny produkt. Zaprojektowany tak, aby nie tylko zdobić, ale też poprawiać akustykę przestrzeni biurowej. Blokuje hałas z zewnątrz, zapewniając w pomieszczeniu cichą i prywatną strefę z wysoką jakością dźwięku.

Pracuj w ciszy

Panel Rekrangel ma mnóstwo zastosowań. Dzięki nowoczesnym elementom konstrukcyjnym skutecznie poprawia warunki akustyczne. Powłoki ścianki nie tylko pochłaniają niepożądane dźwięki, chroniąc przed nadmiernym hałasem z zewnątrz, ale poprawiają, też akustykę i pomagają wydobywać dźwięki, tak by łatwiej się rozmawiało, zarówno na żywo, jak i przez telefon czy Skype. Otoczenie jest nie tylko ciche, ale również przyjemne.

Nie tylko cicho, ale i ładnie

Nie jest to zwykły panel, a ścianka o solidnej i stabilnej konstrukcji. Design pasuje do nowoczesnych przestrzeni i stonowanych klasycznych aranżacji. Każdy element jest tak pięknie zaprojektowany, że aż chce się pracować. Przestrzeń biurowa staje się nie tylko komfortowa, ale też reprezentacyjna.

 

Warianty

Produkty dostępne są w 7 wymiarach: 144 x 144 x 8 cm, 89 x 144 x 8 cm, 89 x 89 x 8 cm, 89 x 55 x 8 cm, 55 x 55 x 8 cm, 55 x 34 x 8 cm, 34 x 34 x 8 cm. Rodzaj ramy może zostać wykonany z drewna dębowego lub sosnowego.

Szukasz wielofunkcyjnego produktu?

Dowolna kolorystyka z bogatej gamy materiałów, oraz możliwość łączenia elementów modułowo, za pomocą specjalnych magnesów przytwierdzonych do krawędzi, mają znaczący wpływ na wielofunkcyjność paneli ściennych marki Fibo Elements.

Logo marki Fibo Elements umieszczone na zdjęciu od frontu jest poglądowe, docelowo umieszczamy logo producenta z boku ramy lub z tyłu produktu, w tym celu prosimy o podanie miejsca.

Dane techniczne

Kształty Niestandardowy
Wypełnienie Basotect®
Grubość 8 cm
Wysokość 34 cm lub 55 cm, 89 cm, 144 cm
Szerokość 34 cm lub 55 cm, 89 cm, 144 cm

Dokup jeszcze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl