Panel akustyczny Fluffo FIRE-RESIST Hexa L

Kod produktu: CFC9-89437

Opis

Rewolucja w designie wnętrz z panelami akustycznymi Fluffo FIRE-RESIST

Fluffo FIRE-RESIST Hexa L stanowią synonim innowacji i stylu. Nie tylko zmieniają przestrzeń wizualnie, ale także znacząco wpływają na jakość życia w pomieszczeniach, dzięki wyjątkowym właściwościom akustycznym i bezpieczeństwu użytkowania. Zaprojektowane z myślą o miłośnikach elegancji i funkcjonalności, te panele ścienne trudnopalne wprowadzają harmonię i spokój do każdego wnętrza.

Wysoka jakość dźwięku bez kompromisów

Fluffo FIRE-RESIST Hexa L to nie tylko estetyczne rozwiązanie do dekoracji ścian. To przede wszystkim inwestycja w komfort akustyczny. Materiały, z których wykonane są panele, doskonale pochłaniają dźwięki, eliminując niepożądane echa i zniekształcenia. To idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, gdzie czystość dźwięku jest priorytetem – czy to w domowym salonie, biurze, czy nawet studiu nagraniowym.

Bezpieczeństwo i styl w jednym 

Panele Fluffo FIRE-RESIST Hexa L wyróżnia nie tylko ich zdolność do poprawy akustyki. Są one także trudnopalne, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pożaru. To istotny aspekt, który przemawia do świadomych konsumentów, dbających o bezpieczeństwo swoich przestrzeni życiowych i pracy.

Personalizacja, która Cię zainspiruje

Dostępność aż 56 kolorów pozwala na pełną personalizację i dopasowanie paneli do indywidualnych potrzeb aranżacyjnych. Fluffo oferuje możliwość stworzenia własnych, unikatowych wzorów, co otwiera drzwi do nieograniczonej kreatywności i eksperymentowania z designem. Dla tych, którzy marzą o zjawiskowych, wielkoformatowych dziełach sztuki na swoich ścianach, polecamy panele Fluffo Art, które przekształcą każdą przestrzeń w unikalną galerię.Parametry techniczne

Nazwa kolekcji: Fluffo FIRE-RESIST
Nazwa wzoru: Hexa L
Dostępne grubości: 20, 30 mm
Powierzchnia pojedynczego panelu: 0,16 m²
Liczba paneli na 1 m²: 6 (0,97 m²)
Waga pojedynczego panelu 20/30 mm: 750/ 1 740 g

Dane techniczne

Dostępne grubości 20 oraz 30 mm
Nazwa wzoru Hexa L
Liczba paneli na 1 m² 6 (0,97 m²)
Waga pojedynczego panelu 20/30 mm: 750/ 1 740 g
Powierzchnia pojedynczego panelu 0,16 m2
Kształty Wielokąty
Wypełnienie Basotect®
Wysokość 433 mm
Szerokość 500 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl