Panel akustyczny Fluffo FIRE-RESIST Hexa S

Kod produktu: 176A-92270

Opis

Doskonała akustyka oraz ponadczasowy styl

Nasze domy i biura stają się nie tylko miejscami odpoczynku, ale także przestrzeniami wielofunkcyjnym. Dlatego ważne jest, aby każdy element dekoracyjny pełnił więcej niż jedną funkcję. Panele akustyczne Fluffo FIRE-RESIST Hexa S idealnie wpisują się w tę kwestie, łącząc w sobie nieprzeciętny design, doskonałą akustykę i bezpieczeństwo użytkowania.

Wyjątkowy design

Panele akustyczne Fluffo nie są tylko zwykłym elementem dekoracyjnym. To przemyślane rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Fluffo FIRE-RESIST Hexa S zostało zaprojektowane z myślą o poprawie akustyki pomieszczeń, dzięki czemu rozmowy stają się bardziej intymne, a muzyka zachowuje swoją głębię bez niechcianego echa.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Oprócz walorów estetycznych, panele Fluffo FIRE-RESIST Hexa S zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Są trudnopalne, co stanowi istotny element w zapewnieniu bezpieczeństwa w przestrzeniach publicznych, biurach, a także domach. Ich zastosowanie to nie tylko krok w kierunku piękniejszego wnętrza, ale również większego spokoju ducha.

Łatwość montażu i szeroka możliwość personalizacji

Montaż paneli Fluffo jest niezwykle łatwy i szybki, co pozwala na natychmiastową transformację każdego wnętrza bez potrzeby angażowania specjalistów. Dostępność w różnych grubościach (20 i 30 mm) oraz możliwość zamówienia paneli w jednym z 56 kolorów, a nawet własnym, spersonalizowanym wzorze, sprawia, że Fluffo FIRE-RESIST Hexa S jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce stworzyć unikalne wnętrze.

Dla tych, którzy marzą o pokryciu większej powierzchni ścian bez kompromisów, polecamy panele wielkoformatowe Fluffo Art. Są one doskonałym uzupełnieniem oferty, pozwalając na stworzenie spójnej i eleganckiej przestrzeni.

Wybierz idealny produkt już dziś!

Panele akustyczne Fluffo FIRE-RESIST Hexa S to nie tylko doskonały sposób na poprawę akustyki i estetyki każdego wnętrza. To także inwestycja w bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania dla swojego domu, biura, czy miejsca publicznego, Fluffo oferuje produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej.

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę.

Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dane techniczne

Dostępne grubości 20 oraz 30 mm
Nazwa wzoru Hexa S
Liczba paneli na 1 m² 18 (0,97 m²)
Waga pojedynczego panelu 20/30 mm: 250/580 g
Powierzchnia pojedynczego panelu 0,05 m2
Kształty Wielokąty
Wypełnienie Basotect®
Wysokość 217 mm
Szerokość 250
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl