Opis

Print to personalizowany element dekoracji wnętrza, ukazujący tożsamość Twojej firmy, poprawiając przy tym akustyczny komfort pomieszczeń.

Cenimy nasze tkaniny i uwielbiamy ich kolorystykę. Jednak wiemy, że spędzając coraz więcej czasu w biurze, chcesz poczuć się tam jak we własnym domu. Print zmienia biuro w miejsce przyjazne akustycznie, gdzie czujemy się naprawdę u siebie. Każdy panel Print jest inny i wyjątkowy, ale ich jakość pozostaje tak samo wysoka. Z niecierpliwością czekamy na Twoje ulubione obrazy w wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić nieskazitelne wykonanie druku.

Cechy produktu


Pomimo całkowitej personalizacji w zakresie obrazu drukowanego na tkaninie, jak i rozmiaru panelu, Print zachowuje swój unikatowy charakter i wygląd poprzez stabilne umieszczenie go w eleganckiej, prostokątnej, aluminiowej ramie.

Funkcje akustyczne i wydajność

Panele Print oferują najwyższe właściwości pochłaniania dźwięku (Klasa A, 95% absorpcji). Panele zapewniają natychmiastową poprawę warunków akustycznych zarówno w dużych otwartych przestrzeniach biurowych, jak i salach konferencyjnych oraz recepcjach biurowych.

Gdzie stosować?

  • Stołówka
  • Sala konferencyjna
  • Recepcja

Wykończenie i kolorystyka dostępne w naszym katalogu. Zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, całą koncepcje ustalamy odpowiednio dla wymagań klienta.

*Produkt wyceniamy indywidualnie, zamów, umieść w koszyku zakupowym a my skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszy z możliwych wariantów. Stwórz sobie swoją ciszę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl