Opis

Z Puzzle problemy akustyki rozwiążesz co do jednego dźwięku.
Modularny zestaw paneli Puzzle inspirowany kształtem klasycznej układanki emanuje zabawnym, kojąco znajomym wyglądem, jednocześnie oferując doskonałe właściwości akustyczne.

Tradycyjne panele akustyczne kojarzą się zazwyczaj z poważnym i technicznym urządzeniem, które wydajnie eliminuje zarówno hałas, jak i wszelką frajdę. Panele Puzzle przełamują ten dogmat, ukazując zabawną stronę akustyki. Osoby zabawne z natury cechuje niesamowita zdolność adaptacji do niemal każdej sytuacji. To samo dotyczy naszych paneli Puzzle: pasują właściwie wszędzie.

Cechy produktu


Połączenie 5 podstawowych elementów Puzzle pozwoli na zbudowanie przeróżnych struktur lub wykorzystanie pojedynczych paneli w dowolny sposób. Przykładamy szczególną wagę do jakości tapicerowania i szycia, a dowolne połączenie wybranych tapicerek i kolorów umożliwia osiągnięcie dynamicznego efektu lub stworzenie jednolitej powierzchni o spokojnym, ale zabawnym wyglądzie.

Funkcje akustyczne i wydajność

Panele Puzzle oferują najwyższe właściwości pochłaniania dźwięku (Klasa A, 100% absorpcji). Panele zapewniają natychmiastową poprawę warunków akustycznych zarówno w dużych otwartych przestrzeniach biurowych, jak i mniejszych pojedynczych pokojach.

Gdzie stosować?

  • Stołówka
  • Sala konferencyjna
  • Office room

Wykończenie i kolorystyka dostępne w naszym katalogu. Zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, całą koncepcje ustalamy odpowiednio dla wymagań klienta.

*Produkt wyceniamy indywidualnie, zamów, umieść w koszyku zakupowym a my skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszy z możliwych wariantów. Stwórz sobie swoją ciszę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl