-

Panel z chrobotka reniferowego premium

Kod produktu: 59F5-841A3

Opis

Panel ścienny z chrobotka reniferowego premium na wymiar.

Panel wykonany ręcznie z wysokiej jakości materiałów i mchu chrobotka premium. Panele z mchem wykonujemy na dowolny wymiar, z możliwością łączenia ich ze sobą tworząc zieloną spójną ścianę z mchu bądź zastosować oddzielnie jako osobne panele ścienne. Panel wykonywany jest na płycie HDF, sklejce bądź na materiale wodoodpornym – podstawę dobieramy w zależności od wielkości, wagi i miejsca gdzie będzie się znajdował. Panel z chrobotka to produkt długowieczny, nie wymaga dodatkowej pielęgnacji, podlewania. Panel to gotowa dekoracja do zamontowania w każdym wnętrzu, odnajdzie w miejsce w obiektach prywatnych, publicznych bądź komercyjnych.

Panel można zamontować w łazienkach, salonach, biurach, halach handlowych, gabinetach, salach konferencyjnych, stoiska targowych – wszędzie tam gdzie potrzebujemy zieleni bez dodatkowych obowiązków oraz tam gdzie chcielibyśmy przy okazji poprawić akustykę.

Do wyboru są trzy odcienie zieleni: Shrek, Franklin oraz Troll.

Zaletami produktu jest:

- długowieczność, idealne dla osób pragnących ożywić wnętrze bez konieczności podlewania, pielęgnacji roślin.

- mech na panelach wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i mchu klasy premium

- soczysta zieleń i gęsta struktura mchu chrobotka

- nowoczesność

- poprawienie akustyki pomieszczenia

- absorbcja dźwięków

- niwelowanie zjawiska echa i pogłosu

Zastosowanie panelu z mchu jest wielorakie:

- obrazy z mchu

- dekoracyjne zielone ściany absorbujące dźwięki

- dekoracyjne ściany z mchu poprawiające akustykę

- dekoracja w prywatnych domach niwelujące pogłos i echo

- wykończenie wnęk, sufitów i wiele innych.

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl