Pufa Bejot CUB H

Kod produktu: 16ED-33887_20201027145517

Opis

Wielowymiarowość przestrzeni

Geometryczne, minimalistyczne formy stanowią uniwersalny dodatek do każdego wnętrza. Pufy cube są zarówno wytrzymałe, jak i lekkie, co pozwala na szybką zmianę aranżacji, a kółka wykonane z pełnego aluminium, z osłoną ABS zapobiegają rysowaniu podłoża.

Idealny wybór dla twojego środowiska

Nowoczesny design idealnie sprawdzi się w biurach typu coworking czy open space. Kształt oraz wygląd pufy pozwoli na wszechstronną aranżacje każdej przestrzeni pracowniczej.

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dokup jeszcze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl