Testy produktów

Wybierz wielkość pomieszczenia, TESTUJ, kupuj! 

 

 

Jeżeli chcesz rozwiązać problem akustyczny, wyciszyć pomieszczenie i zostać naszym klientem możesz przetestować wybrane elementy akustyczne, zanim zdecydujesz się na zakup!

Na start istotne jest by ustalić czy system akustyczny pomoże pozbyć się pogłosów i poprawić komfort pracy i przebywania w danym pomieszczeniu. Potrzebujesz poprawić komfort akustyczny w jednym czy w kilku pomieszczeniach? Nie masz pewności, jaki model wybrać i jaka ilość mebli akustycznych zmieni Twój świat? Nie wiesz, które elementy akustyczne będą Ci odpowiadały? Chcesz przekonać się, czy spełni on Twoje oczekiwania? U Nas masz możliwość przetestowania wybranych produktów marki FIBO Elements przez tydzień w ramach usługi TESTUJ!


Jak działa usługa TESTUJ?

 

  1. Kontaktujesz się z nami w celu wyboru interesujących się model

  2. Określamy jaka przestrzeń będzie testowana.

  3. Opłacasz pro formę na kwotę już od 199,00 zł netto

  4. Testujesz

  5. Decyzja o zamówieniu

  6. Obniżamy cenę Twoich zakupów o wartość proformy

  7. Wysyłamy ostateczny produkt.
     

Cieszysz się piękną stroną ciszy. 

 

Zapraszamy do kontaktu: 

 

+48 52 506 50 64

bok@soundofsilence.pl

 


  Ogólne warunki usługi TESTUJ:

 

1. Wypożyczony sprzęt jest przeznaczony jedynie do celów testowych.

2. Usługa TESTUJ zaczyna się już od 199,00 zł netto (wymagane wcześniejsze opłacenie FV pro forma). Kwota ta jest zwracana zaraz w momencie zakupu sprzętu u nas (patrz. pkt 9 tego regulaminu).

3. Maksymalny czas wypożyczenia sprzętu wynosi 7 dni, od dnia otrzymania sprzętu przez Wypożyczającego (ewentualne przedłużenie ustalane jest indywidualnie).

4. Wypożyczany sprzęt jest dostarczany w testowym opakowaniu i jest elementem zestawu testowego.

5. W razie niezwrócenia sprzętu w wyznaczonym terminie lub jego uszkodzenia, Sound of Silence Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wystawienia faktury VAT do 120% wartości testowanego sprzętu.

6. Wypożyczający jest zobowiązany do zwrotu wypożyczonego sprzętu, poprzez wysyłkę urządzeń kurierem na swój koszt.

7. Wypożyczający zobowiązuje się także do zwrotu urządzenia w stanie niepogorszonym, z nienaruszonymi plombami (naklejką) gwarancyjną, w oryginalnym opakowaniu, zawierającym komplet dostarczonej dokumentacji oraz akcesoriów. Opakowanie nie może być w żaden sposób uszkodzone, bez naklejek, napisów oraz taśm.

8. Niewłaściwe spakowanie urządzenia do pudełka, prowadzące w konsekwencji do jego naruszenia, może skutkować obciążeniem Wypożyczającego fakturą VAT na kwotę równą cenie danego sprzętu i/lub uszkodzenia powstałego w wyniku nieprawidłowego postępowania z produktami.

9. W przypadku zakupu do 3 miesięcy od daty opłacenia usługi TESTUJ, urządzeń na kwotę min. 2500 zł netto, wartość zamówienia pomniejszana jest całkowicie o koszt usługi TESTUJ.

10. Po przekroczeniu terminu 3 miesięcy od daty opłacenia usługi TESTUJ, możliwość pomniejszenia wartości złożonego zamówienia przepada.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl