Jednoosobowa kabina akustyczna MUTE. Jetson S1

Kod produktu: 8794-33499

Opis

Budka Jetson S1 to idealne rozwiązanie dla biura 

Jetson to zaawansowany system redukcji hałasu, który skutecznie wyeliminuje niepożądane dźwięki i wibracje w Twoim otoczeniu. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na pracy, nauce, relaksie lub czymkolwiek innym, bez uciążliwych zakłóceń. Jetson działa od razu, w czasie rzeczywistym, a jego skuteczność potwierdzają liczne testy laboratoryjne.

Dzięki innowacyjnej technologii Firmy Mute, Jetson S1 zapewnia nie tylko ochronę przed hałasem, ale także zapewnia doskonałą jakość dźwięku wewnątrz budki akustycznej. W ten sposób możesz cieszyć się czystym, klarownym i naturalnym dźwiękiem bez niepożądanych zakłóceń.

Odkryj Jetson S1, komfortowy azyl zaprojektowany do rozmów telefonicznych, pracy indywidualnej i wideokonferencji, idealny do dynamicznych przestrzeni biurowych. Jetson S1 to nowoczesna, jednoosobowa kabina akustyczna, która gwarantuje prywatność i spokój potrzebne do skupionej pracy.

Cechy produktu

 • System wentylacyjny i oświetlenie LED: Zapewniają cichą i wydajną wymianę powietrza do 50 m³/godz. oraz energooszczędne oświetlenie o barwie 4000k.

 • Czujnik ruchu: Automatycznie steruje oświetleniem i wentylacją, dostosowując środowisko pracy do potrzeb użytkownika.

 • Blat montowany do ściany: Melaminowany blat z opcją regulacji wysokości, umożliwiając komfortowe korzystanie z urządzeń elektronicznych i przechowywanie dokumentów.

 • Listwa elektryczna: Wyposażona w 2 gniazdka elektryczne i 2 wejścia USB, ułatwia podłączenie i ładowanie urządzeń.

 • Dodatkowe akcesoria: Listwa ekspozycyjna, podstawka na telefon, haczyk ścienny oraz magnes, dodają funkcjonalności i ułatwiają organizację przestrzeni

 

Funkcje akustyczne i wydajność 

Jetson S1 łączy w sobie jeden z najlepszych wyników jeśli chodzi o izolację akustyczną (aby mieć pewność, że nie słyszymy nic z zewnątrz) wraz z wyjątkowo wysokim poziomem pochłaniania dźwięku w kabinie (tak, abyś nie przeszkadzał sobie podczas rozmowy telefonicznej). Jednocześnie innowacyjny system wentylacji nie generuje dodatkowego hałasu powyżej zwykłego poziomu występującego w biurze typu open space czy nawet w cichej bibliotece.

 • Ultra wysoka izolacja dźwięku
 • Bardzo wysoka absorpcja dźwięku wewnątrz
 • Bardzo wydajna i cicha wentylacja

Kiedy i gdzie wykorzystać budkę akustyczną? 

 • Open Space gdy chemy stowrzyć przestrzeń do pracy dla zespołu
 • Recepcja gdy chcemy zadbać o odwiedzających nasz gości i pacjentów
 • Stołówka gdy chcemy dać pracownikom dodatkową strefe prywatności

 

Zamów Jetson już dziś i ciesz się ciszą i spokojem w każdym miejscu i czasie!

 

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę.

Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dane techniczne

Rodzaj Jednoosobowa
Wymiary 100 x 100 x 224
Poziom wyciszenia w dB 26
Siedziska Brak
Wentylator 50 m3/h - Włączany automatyczne na czujnik ruchu, cichy i wydajny
Półka Naścienny blat z regulacją wysokości
Gniazdka elektryczne 2 gniazdka elektryczne 230 V
Oświetlenie LED włączane automatycznie na czujnik ruchu
Wersje do wyboru Indywidualnie
Kolorystyka Ściany zewnętrzne: Księżycowa biel Rama: Pusta czerń

Dokup jeszcze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl