Kurtyny akustyczne. Realizacja dla DPV LOGISTIC.
Kurtyny akustyczne. Realizacja dla DPV LOGISTIC Sp. z o.o.

Kurtyny akustyczne. Realizacja dla DPV LOGISTIC Sp. z o.o.

Kurtyna akustyczna? Piszemy i mówimy o niej często lecz nigdy nie przybliżyliśmy wam bliżej tego produktu i jego Funkcji. Jest ich wiele, od absorbcji dźwięków, izolacji dźwięków, izolacji hałasu, podziału przestrzeni. Gdzie można zastosować kurtyny akustyczne? To doskonałe rozwiązanie w takich miejscach jak open space, przestronne biura, sale konferencyjne czy recepcje. Kurtyny akustyczne doskonale sprawdzają się w roli ruchomych ścian wyciszających, izolujących nas od niechcianej chwilowo przestrzeni, hałasów. Kurtyny akustyczne składają się często z kilku bądź kilkunastu estetycznych elementów mocowanych w dowolny sposób. Od ścian do sufitu tworząc różnorakie ażurowe wzory.

czytaj całość
Polska w decybelach – które miejsce są najgłośniejsze? Czy da się uniknąć hałasu?
Polska w decybelach – które miejsce są najgłośniejsze? Czy da się uniknąć hałasu?

Szum samochodów, przejeżdżające pod oknem autobusy i tramwaje, krzyki dzieci - życie w mieście bywa barwne, biorąc pod uwagę hałas, a przede wszystkim jego natężenie. Grupa Saint-Gobain wraz z Stowarzyszeniem na Rzecz Lepszej Akustyki w Budynkach „Komfort Ciszy” opublikowali raport „Polska w decybelach”. W których miastach i w jakich konkretnych miejscach hałas jest największy?

czytaj całość
Powrót do biura w dobie czwartej fali. Jak się uchronić i czuć bezpiecznie?
Powrót do biura w dobie czwartej fali. Jak się uchronić i czuć bezpiecznie?

Pomimo nadal trwającej pandemii i szczytu czwartej fali coraz częściej przedsiębiorcy, menagerowie podejmują decyzję o powrocie do pracy stacjonarnej. W momencie podjęcia takiej decyzji stają przed ogromnym wyzwaniem prawidłowej organizacji pracy, bezpieczeństwa, odpowiedzialnością za swoich pracowników. Z pomocą przychodzi nowatorskie rozwiązanie jakim jest metoda trwałej dezynfekcji. 

czytaj całość
Czy przestrzeń biurowa musi być nudna?
Czy przestrzeń biurowa musi być nudna?

Zwykłe biurko, białe ściany, szare segregatory i… nic więcej. Pewnie tak wyobrażasz sobie przestrzeń biurową. A czasami wystarczy wprowadzić odrobinę koloru, przeorganizować ustawienie poszczególnych mebli i proszę, miejsce pracy zyska nowy wygląd, a Ty z przyjemnością ruszysz do wykonywania kolejnych obowiązków. 

czytaj całość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl