Przenośny panel akustyczny MUTE. Tower kwadratowy

Kod produktu: D838-7134A

Wycena indywidualna

0.00
ilość szt.
Dodaj do schowka
* - Pole wymagane

Opis

Zawsze dobrze mieć Tower w rogu

Nie daj się zwieść smukłej, eleganckiej sylwetce. Tower to bohaterski produkt oferujący niezrównane właściwości pochłaniania nadmiernego hałasu przy całkowitej swobodzie ustawienia.

Tower to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które wydajnie pochłania nadmierny hałas w przeszklonych salach konferencyjnych. Sprawdzi się doskonale również w każdym innym wnętrzu. Tower emanuje nienatrętną elegancją. Chłodny metal i ciepła tkanina łączą się w nienaganną formę, lekką i łatwą w przenoszeniu.

Cechy produktu

Rodzina Tower dostępna jest w 2 kształtach – walca lub prostopadłościanu, i 3 rozmiarach – 1m, 1,5m, 2m. Szukasz doskonałego wykończenia? Przykryj metrową wieżę białym, czarnym lub drewnianym blatem. Wisienką na torcie będzie indukcyjna ładowarka wbudowana w blat.

Funkcje akustyczne i wydajność

Tower zapewnia najwyższe właściwości pochłaniania dźwięku (Klasa A, 100% absorpcji). Jest to najbardziej efektywne rozwiązanie problemów akustycznych w salach konferencyjnych oraz mniejszych pomieszczeniach biurowych.

Gdzie stosować?

  • Sala konferencyjna
  • Office room
  • Placówki oświatowe
  • Domy
  • Mieszkania
  • Open space
  • Recepcje

Wykończenie i kolorystyka dostępne w naszym katalogu. Zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, całą koncepcje ustalamy odpowiednio dla wymagań klienta.

Indywidualna wycena

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem, oferujemy indywidualną wycenę, dopasujemy ją do Twoich potrzeb i preferencji. Nasz zespół ustali takie czynniki jak ilość zamawianego produktu, dodatkowe opcje dostosowane do Twoich wymagań i ewentualne usługi dodatkowe np. montażu w cenie ostatecznej

Aby uzyskać spersonalizowaną wycenę dla tego produktu, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail bok@soundofsilence.pl lub tel +48 525 065 064. Nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w ustaleniu konkurencyjnej ceny, dostosowanej do Twojego aktualnego projektu.

Zapewniamy Ci, że nasze ceny są konkurencyjne. Dostarczamy świetne produkty oraz profesjonalną obsługę. Czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość współpracy!

Dokup jeszcze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl